Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
https://www.mic-immobilie.de/

Safranbolu’da Yaz Hafızlık Eğitimleri başladı

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde Sultantepe İmam Hatip Ortaokulu’nda Yaz Hafızlık Eğitimleri başladı.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde Sultantepe

İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat Akbaş ve Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, Sultantepe İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek okula yeni kayıt yaptıran öğrenciler ve mevcut öğrenciler ile bir araya geldi.

Öğrenciler ile bir süre sohbet eden Akbaş ve Odabaşoğlu, okula kayıt olan öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulundu. Yaz dönemi hafızlık kursunu da ziyaret eden Akbaş, öğrencilere Kur’an ahlakı ile yaşamlarını sürdürmeleri ve hafızlıklarını bir ömür muhafaza etmeleri hususundaki temennilerini dile getirerek, başarılar diledi.

Odabaşoğlu, yeni başlayan yaz dönemi hafızlık kursu ziyaretinde öğrencilerle yaptığı sohbetinde, “Kur’an-ı Kerim bizler için bir rehber ve yol göstericidir. Kur’an-ı Kerim’e sahip çıkan ve onun ışığında ilerleyen toplumlar asla karanlığa düşmeyecektir. Sizler burada hafızlık eğitimi alarak Peygamber Efendimizin en hayırlı olarak tanımladığı bir işi yapıyorsunuz. Kur’an-ı Kerim’in manasıyla kavramanın ne kadar kıymetli olduğu da apaçık ortadadır. Rabbim hepinizin hafızlık eğitimizi başarıyla tamamlamanızı nasip eylesin inşallah.” dedi.