Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
https://www.mic-immobilie.de/

“Eğitim Kenti Karabük Projesi” değerlendirme toplantısı

Karabük’te, “Eğitim Kenti Karabük Projesi” Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Karabük Valisi Mustafa Yavuz’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Karabük’te, “Eğitim Kenti Karabük

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına, Vali Yavuz’un yanı sıra; Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi personeli katıldı.

“Eğitim Kenti Karabük Projesi”nin amaç ve hedeflerinin değerlendirildiği toplantıda; “Eğitim Kenti Karabük Projesi” kapsamında uygulanan 8 alt proje kapsamında yürütülen çalışmalar ile yeni eğitim ve öğretim döneminde yürütülecek çalışmalar değerlendirildi.

Vali Yavuz, “Bugün itibariyle, ‘Eğitim Kenti Karabük Projesi’nde yer alan 8 alt projenin hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Bu alt projeler arasında Akademik Başarıyı Artırma, Değerlerim, Eğitim Paydaşlarının Eğitimi, Mesleki Eğitim, Demir Kod, Okuyorum Öğreniyorum, Yabancı Dil Karabük’e Yabancı Değil ve Kültürel, Sanatsal, Sportif ve Sosyal Faaliyetler projeleri bulunmaktadır. Her biri, Karabük’ün eğitim kalitesini artırma ve öğrencilerimize daha iyi bir gelecek sunma amacı taşımaktadır.” dedi.

Projenin 2024-2025 eğitim-öğretim döneminde de aynı uygulama esasları ile devam edeceğini belirten Vali Yavuz, “Başarı istikrar gerektirir.” diyerek, projenin uygulanmasında emeği geçen başta idareci ve öğretmenler olmak üzere katkı sağlayan herkesi tebrik etti.