Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
https://www.mic-immobilie.de/

Akay’dan Kurban Bayramı mesajı

CHP Karabük Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Cevdet Akay, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

CHP Karabük Milletvekili ve

Milletvekili Akay, yayımladığı mesajında, bayramların dayanışmanın sembolü; paylaşımın önem kazandığı, beraberliğin pekiştiği, ortak değerleri hatırlatıp yaşatan en özel günler olduğunu belirtti.

Bir yandan bayram sevincini yaşarken diğer taraftan da vatandaşların içinde bulunduğu derin kriz halinden çıkmanın gayreti içinde olduklarını ifade eden Akay, şunları kaydetti:

“Ülkemiz, iktidarın uyguladığı yanlış politikalar yüzünden uçurumun kıyısına sürüklendi. Vatandaşın feryadına kulak vermeyen, sorunlarına kulak tıkayan, derdine derman olamayan iktidar yüzünden vatandaşlarımız büyük bir çıkmazın içine hapsolmuş durumda. İktidar; ekonomik krizin can yakıcı hale geldiği, gelir dağılımdaki bozulmanın tarihi zirveye ulaştığı, yoksulluğun kronikleştiği, sorun çözen değil sorun yaratan politikaları uygulamaya koydu. İktidar her alanda olduğu gibi hayvancılık sektöründe de kara bir tablo yarattı. Uzun yıllardır yapılan hayvan ithatı hayvancılığın sorunlarına çözüm olmadığı gibi hayvancılık sektöründe kapanmaz bir yara açtı. Artan kurbanlık hayvan fiyatları yüzünden vatandaşlarımız dini vecibelerini dahi yerine getiremez hale geldi. Tüm bu olumsuzluk ve yaratılan kara tabloya rağmen büyük bir dayanışma içerisinde bu zor günlerin üstesinden gelmeye gayret edeceğiz. Milletimizle, ele ele vererek bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Kuvvetlenen birliğimizin bizleri aydınlık yarınlara ulaştırılacağını unutmamalıyız. Mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle, başta yurt savunmasında canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, bedenlerini vatan savunmasında siper etmiş gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm milletimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor sevginin, kardeşliğin, barışın ve birlikteliğin hâkim olduğu, sevdiklerinizle birlikte mutluluk dolu bayramlar geçirmenizi diliyorum.”