Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
https://www.mic-immobilie.de/

SafranTech finale hazırlanıyor

Safranbolu Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi SafranTech Takımı, KARDEMİR SafranTech Elektrikli Aracı ile TEKNOFEST Elektrikli Araç Yarışları 2024 Finaline hazırlanıyor.

Safranbolu Ahi Evran Mesleki

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi SafranTech Takımı ile bir araya gelerek yapım aşamasında olan KARDEMİR SafranTech Elektrikli Araç çalışmalarını inceledi.

Odabaşoğlu, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Lisesi Müdürü Muammer Demirtaş ve takım lideri Bilişim Teknolojileri öğretmeni Cumhur Torun ile görüşerek devam eden çalışmalar hakkında bilgi alarak istişarelerde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Odabaşoğlu, 2023 yılında gerçekleştirilen TEKNOFEST yarışlarında “İvmelenme Yarışmasında” Türkiye 3.’sü olan SafranTech Takımının bu sene de Temmuz ayında Adana’da gerçekleştirilecek olan final yarışlarından şampiyonluk ile dönmesi temennilerinde bulundu.

Odabaşoğlu, projeye maddi desteklerinden dolayı KARDEMİR’e teşekkürlerini ederek, proje çalışmalarına devam eden SafranTech Takımı ve danışman öğretmenine başarılar diledi.