bonus veren bahis siteleri
istanbul evden eve nakliyat en iyi casino siteleri
bonus veren siteler bonus veren siteler malatya oto kiralama parça eşya taşıma eşya depolama istanbul ev taşıma istanbul evden eve nakliyat eşya depolama canlı casino siteleri
reklam

Canlı Sonuçlar - Karabük Medya Haber - Karabük HaberKarabük Medya Haber – Karabük Haber

4 Mart 2024 - 21:12
reklam
Turkiye - Süper Lig
17:00
Yukatel Adana Demirspor Yukatel Adana Demirspor
1 : 0
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
20:00
Bitexen Antalyaspor Bitexen Antalyaspor
1 : 0
Gaziantep Gaziantep
20:00
Corendon Alanyaspor Corendon Alanyaspor
2 : 0
Trabzonspor Trabzonspor
Turkiye - 1. Lig
14:00
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
1 : 1
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
15:00
Viking FK Viking FK
3 : 0
Egersunds IK Egersunds IK
20:30
Tus Heiligenkreuz Tus Heiligenkreuz
20:30
SV Gossendorf Gtc Graz SV Gossendorf Gtc Graz
İngiltere - Premier Lig
23:00
Sheffield United Sheffield United
23:00
Arsenal FC Arsenal FC
İspanya - LaLiga
23:00
CA Osasuna CA Osasuna
23:00
Alaves Alaves
İtalya - Serie A
22:45
Inter Milano Inter Milano
22:45
Genoa GFC Genoa GFC
Portekiz - Liga Portugal
23:15
FC Famalicao FC Famalicao
23:15
Boavista Porto Boavista Porto
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
01:00
Meksika Meksika
3 : 2
Paraguay Paraguay
04:15
ABD ABD
3 : 0
Kolombiya Kolombiya
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
Al Ain FC Al Ain FC
1 : 0
Al-Nassr FC Al-Nassr FC
İspanya - LaLiga 2
22:30
Elche Elche
22:30
Alcorcon Alcorcon
Fransa - Ligue 2
22:45
Angers Angers
22:45
Ajaccio Ajaccio
Fransa - Ulusal
20:30
Rouen Rouen
0 : 0
Sochaux Sochaux
İtalya - Bahar Şampiyonası
18:00
AC Milan AC Milan
1 : 4
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
20:00
Juventus Turin Juventus Turin
20:00
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
İtalya - Serie C, Grup C
22:30
Juve Stabia Juve Stabia
22:30
Casertana FC Casertana FC
Hollanda - Eerste Divisie
22:00
Den Bosch Den Bosch
22:00
FC Groningen FC Groningen
22:00
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
22:00
SC Cambuur SC Cambuur
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
21:30
KMSK Deinze KMSK Deinze
Portekiz - İkinci Lig
21:00
Academico de Viseu FC Academico de Viseu FC
0 : 0
Santa Clara Azores Santa Clara Azores
23:15
Vilaverdense FC Vilaverdense FC
23:15
FC Pacos Ferreira FC Pacos Ferreira
Portekiz - U23 Şampiyonası
14:00
SC Farense SC Farense
1 : 1
Sporting Braga Sporting Braga
14:00
Rio Ave Rio Ave
3 : 2
Leixoes SC Leixoes SC
15:00
Santa Clara U23 Santa Clara U23
1 : 0
Portimonense Portimonense
18:00
Academico Viseu U23 Academico Viseu U23
1 : 6
CD Mafra CD Mafra
Rusya - 1. Liga
17:00
FK Khimki FK Khimki
3 : 0
FC Tyumen FC Tyumen
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:10
AL Ain (SA) AL Ain (SA)
16:10
AL Khlood AL Khlood
16:10
Al-Orobah FC Al-Orobah FC
16:10
AL Qaisoma FC AL Qaisoma FC
18:20
Al-Taraji Club Al-Taraji Club
18:20
Hajer Al-Hasa Hajer Al-Hasa
Arjantin - Copa de la Liga
01:15
Boca Juniors Boca Juniors
3 : 2
Belgrano De Cordoba Belgrano De Cordoba
03:30
Newells Old Boys Newells Old Boys
2 : 2
CA San Lorenzo Almagro CA San Lorenzo Almagro
Arjantin - Primera B
23:00
CS Dock Sud CS Dock Sud
23:00
CA Acassuso CA Acassuso
Arjantin - Primera C
23:00
CA Claypole CA Claypole
23:00
Centro Espanol Centro Espanol
Arjantin - Primera Nacional
01:00
San Martin de San Juan San Martin de San Juan
3 : 2
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
02:00
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
2 : 1
Racing De Cordoba Racing De Cordoba
03:30
Estudiantes Rio Cuarto Estudiantes Rio Cuarto
1 : 2
Colon de Santa Fe Colon de Santa Fe
Avustralya - NPL, Victoria
12:30
Melbourne Victory Melbourne Victory
2 : 0
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
12:30
Kingston City FC Kingston City FC
2 : 1
Werribee City FC Werribee City FC
BAE - Division 1
16:25
Dibba Al-Hisn SC Dibba Al-Hisn SC
16:25
Al-Hamriyah Al-Hamriyah
16:25
Al-Dhaid Al-Dhaid
16:25
AL Taawoun AL Taawoun
16:30
City Football Club City Football Club
16:30
United United
Bahreyn - Premier Lig
19:00
AL-MUHARRAQ SC AL-MUHARRAQ SC
19:00
Al-Riffa SC Al-Riffa SC
19:00
AL-NAJMA MANAMA AL-NAJMA MANAMA
19:00
AL Hala AL Hala
19:00
Busaiteen Busaiteen
19:00
SITRA CLUB SITRA CLUB
19:15
AL Khalidiyah AL Khalidiyah
0 : 0
AL-MUHARRAQ SC AL-MUHARRAQ SC
19:15
AL Hala AL Hala
0 : 0
Manama Club Manama Club
19:15
SITRA CLUB SITRA CLUB
1 : 0
Al-Ahli SC Manama Al-Ahli SC Manama
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
FC Universitario de Vinto FC Universitario de Vinto
2 : 1
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
02:30
GV Club Deportivo San Jose de Oruro GV Club Deportivo San Jose de Oruro
1 : 3
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
22:00
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
22:00
San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo
Bosna Hersek - Premier Lig
19:45
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
3 : 0
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
Brezilya - Campeonato Acreano
01:00
Sao Francisco AC Sao Francisco AC
1 : 2
SC Humaita AC SC Humaita AC
Brezilya - Carioca
00:10
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
4 : 0
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
00:10
Volta Redonda FC RJ Volta Redonda FC RJ
1 : 2
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
00:10
Boavista SC RJ Boavista SC RJ
5 : 3
Bangu RJ Bangu RJ
Brezilya - Copa do Brasil
02:30
Fluminense EC PI Fluminense EC PI
0 : 0
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
Brezilya - Paranaense
00:30
Azuriz FC PR Azuriz FC PR
0 : 0
Operario Ferroviario EC PR Operario Ferroviario EC PR
Brezilya - Paulista Serie A1
00:00
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
1 : 0
Santos FC SP Santos FC SP
02:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
1 : 1
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Bulgaristan - B PFG
13:15
FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
13:15
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
16:30
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
16:30
PFC Ludogorets Razgrad II PFC Ludogorets Razgrad II
16:30
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
16:30
FK CSKA 1948 II FK CSKA 1948 II
Bulgaristan - Parva Liga
16:00
FC Arda Kardzhali FC Arda Kardzhali
0 : 0
PFC Pirin Blagoevgrad PFC Pirin Blagoevgrad
18:30
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
0 : 1
PFC Levski Sofya PFC Levski Sofya
Çekya - FNL
18:00
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
3 : 0
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
Cezayir - Ligue 2
16:00
Rc Kouba Rc Kouba
16:00
ASM Oran ASM Oran
16:00
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
16:00
Olympique Medea Olympique Medea
16:00
USM EL Harrach USM EL Harrach
16:00
Irb Ouargla Irb Ouargla
Danimarka - Süperlig
21:00
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
1 : 1
Silkeborg IF Silkeborg IF
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Barcelona SC Barcelona SC
2 : 0
Imbabura Imbabura
Endonezya - Liga 1
11:00
Barito Putera Barito Putera
4 : 3
Bali United Bali United
15:00
Persis Solo Persis Solo
1 : 0
PSM Makassar PSM Makassar
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
FC SHIRAK GYUMRI 2 FC SHIRAK GYUMRI 2
13:00
Noah Yerevan 2 Noah Yerevan 2
13:00
FC Bkma Vagharshapat 2 FC Bkma Vagharshapat 2
13:00
Onor Onor
13:00
Andranik Andranik
13:00
FC Ararat Yerevan 2 FC Ararat Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
14:00
FC Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan
14:00
FC West Armenia FC West Armenia
Estonya - Esiliiga
19:00
JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
1 : 3
FC Tallinn FC Tallinn
Estonya - Esiliiga B
19:00
Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju FC U21
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Gana - Premier Lig
13:00
Samartex Samartex
0 : 1
Nations FC Nations FC
18:00
Real Tamale United Real Tamale United
1 : 1
Bofoakwa Tano Bofoakwa Tano
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
CSD Zacapa CSD Zacapa
0 : 1
Antigua GFC Antigua GFC
02:00
H. Xinabajul H. Xinabajul
3 : 1
CD Malacateco CD Malacateco
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Hyderabad FC Hyderabad FC
2 : 2
Northeast United FC Northeast United FC
Hindistan - I-Ligi
14:00
Sreenidi Deccan FC Sreenidi Deccan FC
2 : 3
Real Kashmir Real Kashmir
16:30
Churchill Brothers SC Churchill Brothers SC
2 : 1
Shillong Lajong FC Shillong Lajong FC
Hırvatístan - HNL
19:00
NK Rudes NK Rudes
2 : 1
HNK Gorica HNK Gorica
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
CD Victoria La Ceiba CD Victoria La Ceiba
0 : 0
CD Olimpia Tegucigalpa CD Olimpia Tegucigalpa
02:00
Olancho FC Olancho FC
2 : 1
CD Marathon San Pedro Sula CD Marathon San Pedro Sula
04:00
FC Motagua Tegucigalpa FC Motagua Tegucigalpa
1 : 0
CD Vida La Ceiba CD Vida La Ceiba
İngiltere - Konferans Güney
22:45
Aveley Aveley
22:45
Yeovil Town Yeovil Town
22:45
Chelmsford City Chelmsford City
22:45
Worthing FC Worthing FC
İngiltere - Premier Lig 2
21:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
21:00
Southampton FC Southampton FC
22:00
Leicester City Leicester City
22:00
Leeds United Leeds United
22:00
Stoke City Stoke City
22:00
Crystal Palace FC Crystal Palace FC
22:00
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
22:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
22:00
Manchester City FC Manchester City FC
22:00
Nottingham Forest FC Nottingham Forest FC
İngiltere - Professional Development Ligi
16:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
0 : 2
Sheffield Wednesday Yedekler Sheffield Wednesday Yedekler
16:00
Bristol City Bristol City
16:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
22:45
St Ives Town St Ives Town
22:45
Coalville Town Coalville Town
İran - Azadegan Ligi
14:30
FC Darya Caspian Babol FC Darya Caspian Babol
14:30
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
14:30
Mes Shahr-e Babak Mes Shahr-e Babak
14:30
FC Pars Jonoubi Jam FC Pars Jonoubi Jam
14:30
Shahre Raz Shiraz Shahre Raz Shiraz
14:30
Mes Sungun Varzaghan Mes Sungun Varzaghan
14:30
Shahrdari Astara Shahrdari Astara
14:30
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
14:30
Ario Eslamshahr Ario Eslamshahr
14:30
Naft Gachsaran Naft Gachsaran
15:00
Shahin Bandar Ameri Shahin Bandar Ameri
15:00
Naft Masjed Soleyman FC Naft Masjed Soleyman FC
15:00
Esteghlal Mollasani Esteghlal Mollasani
15:00
Saipa Saipa
İran - Hazfi Kupası
16:30
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
16:30
Esteghlal FC Esteghlal FC
17:00
Foolad Mobarakeh Sepahan SC Foolad Mobarakeh Sepahan SC
3 : 0
Shams Azar Qazvin Shams Azar Qazvin
19:30
Persepolis FC Persepolis FC
19:30
Naft Gachsaran Naft Gachsaran
İrlanda - Premier Lig
22:45
Drogheda United Drogheda United
22:45
Bohemians Dublin Bohemians Dublin
22:45
Dundalk Dundalk
22:45
Sligo Rovers Sligo Rovers
22:45
Shelbourne FC Shelbourne FC
22:45
Galway United FC Galway United FC
22:45
Waterford FC Waterford FC
22:45
St. Patrick´s Athletic St. Patrick´s Athletic
22:45
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
22:45
Derry City Derry City
İsrail - Premier Lig
21:00
Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
0 : 0
Hapoel Tel Aviv FC Hapoel Tel Aviv FC
21:30
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
21:30
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem FC
İsrail - Ulusal Lig
20:00
Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Kfar Saba FC
20:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
20:00
Ihud Bnei Shefa-Amr Ihud Bnei Shefa-Amr
20:00
Ironi Tiberias Ironi Tiberias
20:00
Maccabi Kabilio Jaffa Maccabi Kabilio Jaffa
20:00
Hapoel Umm AL Fahm Hapoel Umm AL Fahm
20:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC
20:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
İsveç - İsveç Kupası
20:30
Vasteras SK Vasteras SK
0 : 1
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
20:30
Hammarby IF Hammarby IF
0 : 0
Mjallby AIF Mjallby AIF
20:30
Utsiktens BK Utsiktens BK
0 : 1
IK Brage IK Brage
20:30
IK Sirius IK Sirius
0 : 1
IFK Norrköping FK IFK Norrköping FK
Katar - QFA Kupası
16:45
Al-Khor SC Al-Khor SC
16:45
Umm Salal U21 Umm Salal U21
16:45
AL Shamal U21 AL Shamal U21
16:45
AL Rayyan U21 AL Rayyan U21
19:30
AL Bidda SC AL Bidda SC
19:30
AL Markhiya U21 AL Markhiya U21
19:30
AL Duhail U21 AL Duhail U21
19:30
AL Ahli Doha U21 AL Ahli Doha U21
Kenya - Premier Lig
15:00
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
0 : 0
Kenya Police Kenya Police
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
AEK Larnaka AEK Larnaka
1 : 1
Aris Limassol Aris Limassol
20:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
1 : 0
Nea Salamina Famagusta Nea Salamina Famagusta
21:30
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
21:30
Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
CA Bucaramanga CA Bucaramanga
3 : 0
Boyaca Patriotas FC Boyaca Patriotas FC
02:10
Independiente Medellin Independiente Medellin
1 : 0
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
04:20
Alianza FC Valledupar Alianza FC Valledupar
0 : 1
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
01:00
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
2 : 2
AD San Carlos AD San Carlos
03:00
Sporting FC Sporting FC
2 : 0
Cartagines Cartagines
Macaristan - NB 2
22:00
Nyiregyhaza Spartacus FC Nyiregyhaza Spartacus FC
22:00
Soroksar SC Soroksar SC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Atletico San Luis Atletico San Luis
0 : 2
Club Leon Club Leon
03:06
FC Juarez FC Juarez
1 : 3
Atlas FC Atlas FC
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00
CF Monterrey CF Monterrey
3 : 0
Pumas Unam Pumas Unam
06:00
Club Tijuana de Caliente Club Tijuana de Caliente
1 : 1
Club Leon Club Leon
Meksika - Liga Premier Serie A
01:00
Saltillo FC Saltillo FC
0 : 0
Real de Arteaga FC Real de Arteaga FC
Meksika - U23 Liga MX
02:45
Club Tijuana de Caliente U23 Club Tijuana de Caliente U23
1 : 1
Club Leon U23 Club Leon U23
Nijerya - NPFL
17:00
Doma United FC Doma United FC
17:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Enyimba Enyimba
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
Nikaragua - Premier Lig
01:00
CD Walter Ferretti CD Walter Ferretti
3 : 1
Masachapa FC Masachapa FC
02:00
ART Municipal Jalapa ART Municipal Jalapa
2 : 2
CD Ocotal CD Ocotal
04:00
Managua FC Managua FC
2 : 2
Real Esteli FC Real Esteli FC
Özbekistan - PFL
16:30
FK Termez Surkhon FK Termez Surkhon
16:30
FC Pakhtakor Tashkent FC Pakhtakor Tashkent
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Costa del Este FC Costa del Este FC
0 : 0
Umecit Umecit
02:15
San Francisco FC San Francisco FC
0 : 3
Tauro FC Tauro FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:00
Club General Caballero JLM Club General Caballero JLM
3 : 2
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
02:30
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
02:30
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
Peru - Premier Lig
03:00
CS Cienciano CS Cienciano
2 : 2
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
22:00
Union Comercio Union Comercio
22:00
UTC De Cajamarca UTC De Cajamarca
Polonya - Ekstraklasa
21:00
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
0 : 0
FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec
Polonya - I Liga
18:30
LKS Lodz II LKS Lodz II
18:30
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
20:15
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
20:15
KKS Kalisz KKS Kalisz
Polonya - I Ligi
20:00
KS Lechia Gdansk KS Lechia Gdansk
4 : 0
CWKS Resovia CWKS Resovia
Romanya - Liga 1
18:00
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
4 : 0
SC FC Voluntari SC FC Voluntari
21:00
CS Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948
0 : 0
Rapid Bucuresti 1923 Rapid Bucuresti 1923
Şili - Premier Lig
00:00
Colo Colo Colo Colo
2 : 0
Huachipato Huachipato
02:30
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
1 : 3
Deportes Iquique Deportes Iquique
Şili - Primera B
00:00
CSD Rangers CSD Rangers
4 : 0
Antofagasta Antofagasta
02:30
Union San Felipe Union San Felipe
0 : 1
Deportes Recoleta Deportes Recoleta
Şili - Segunda Division
00:00
General Velasquez General Velasquez
1 : 1
Real San Joaquin Real San Joaquin
Tayland - Thai League 1
14:30
Trat FC Trat FC
1 : 2
Ratchaburi FC Ratchaburi FC
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
01:00
Central FC Central FC
01:00
Point Fortin FC Point Fortin FC
03:00
La Horquetta Rangers FC La Horquetta Rangers FC
03:00
North East Stars FC North East Stars FC
Tunus - Ligue 2
16:30
Sporting Ben Arous Sporting Ben Arous
16:30
JS Kairouanaise JS Kairouanaise
16:30
Club S Hammam-Lif Club S Hammam-Lif
16:30
CS Tabarka CS Tabarka
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 AFC Asya Kupası, Kadınlar
11:00
Kuzey Kore Kuzey Kore
1 : 1
Çin Çin
14:00
Japonya Japonya
10 : 0
Vietnam Vietnam
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Libertadores Kupası
00:00
Rosario Central Rosario Central
2 : 1
Montevideo City Torque U20 Montevideo City Torque U20
21:00
SD Aucas U20 SD Aucas U20
0 : 0
Sporting Cristal Sporting Cristal
Uruguay - Premier Lig
02:00
Rampla Juniors Rampla Juniors
0 : 3
Penarol URU Penarol URU
Venezuela - Premier Lig
02:00
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
3 : 1
Rayo Zuliano Rayo Zuliano
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
Kozani FC Kozani FC
1 : 0
P.O.T Iraklis P.O.T Iraklis
16:00
Eolikos Eolikos
0 : 2
AEK Athens B AEK Athens B
16:00
Makedonikos FC Makedonikos FC
0 : 1
Kampaniakos Kampaniakos
16:00
Niki Volou 1924 PAE Niki Volou 1924 PAE
1 : 2
AE Larissa FC AE Larissa FC
16:00
Anagennisi Karditsas 1904 Anagennisi Karditsas 1904
4 : 1
Apollon Pontou Apollon Pontou
16:00
APO Levadeiakos FC APO Levadeiakos FC
3 : 1
PAOK Thessaloniki B PAOK Thessaloniki B
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 28 43 75
2 Fenerbahçe 28 50 73
3 Trabzonspor 27 10 46
4 Beşiktaş 28 7 46
5 Kasımpaşa 28 -2 40
6 Rams Başakşehir 28 3 39
7 Çaykur Rizespor 28 -9 39
8 EMS Yapı Sivasspor 28 -3 38
9 Bitexen Antalyaspor 27 1 35
10 Mondihome Kayserispor 28 -6 35
11 Yılport Samsunspor 28 -4 33
12 Yukatel Adana Demirspor 27 3 32
13 Tümosan Konyaspor 28 -11 31
14 MKE Ankaragücü 28 -3 30
15 Corendon Alanyaspor 27 -8 30
16 VavaCars Fatih Karagümrük 27 1 29
17 Atakaş Hatayspor 28 -7 29
18 Gaziantep FK 27 -9 28
19 Siltaş Yapı Pendikspor 28 -25 26
20 İstanbulspor 28 -31 13
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 25 41 61
2 Göztepe 25 29 52
3 Kocaelispor 25 11 45
4 Sakaryaspor 25 11 43
5 Bodrum FK 25 16 42
6 Teksüt Bandırmaspor 25 14 40
7 Ahlatcı Çorum FK 25 14 39
8 Boluspor 25 -3 39
9 Gençlerbirliği 25 -1 34
10 Erzurumspor FK 25 2 31
11 Ankara Keçiörengücü 25 -7 31
12 Ümraniyespor 25 -8 30
13 Manisa FK 25 0 28
14 Adanaspor 25 -17 26
15 Astor Enerji Şanlıurfaspor 25 -12 24
16 Tuzlaspor 25 -17 24
17 Altay 25 -37 15
18 Bitexen Giresunspor 25 -36 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern Münih 6 6 16
2 FC Copenhagen 6 0 8
3 Galatasaray 6 -3 5
4 Manchester United 6 -3 4
<